GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Lockurnor 5475585
nr 547 5585
Lockurnor
Kina m lock på träsocklar, höjd: 15-16 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
måndag 20 oktober 2008
kl 17:53:31
100 kr
300 kr
400 kr
500 kr